Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Radio Złote Przeboje

POBIERZ APLIKACJĘ

Największe w Polsce polowanie na przeboje. Złote za przeboje!

Słuchasz Radia Złote Przeboje, zapamiętujesz piosenki, które gramy, dzwonisz do radia i wygrywasz nawet 2000 złotych.

Łatwiej się nie da. Fajniej nie będzie. Włącz Radio Złote Przeboje i wygrywaj kasę!

ZADZWOŃ NA22 4444 000

REGULAMIN

Poznaj zwycięzców

rozrywka

 • Freddie Mercury śpiewa hit "We Will Rock You" w swingowej wersji

  Jeden z największych przebojów zespołu Queen doczekał się wyjątkowego coveru. Co by było, gdyby zespół Queen wykonywał muzykę swingową? Sprawdźcie już teraz!

 • Małżeństwo wykonało akustyczną wersję hitu "Time After Time" Cyndi Lauper

  Wielokrotnie przedstawialiśmy Wam różnych wykonawców, którzy tworzyli niesamowite covery znanych przebojów. Nieczęsto jednak za własne aranżację biorą się ludzie z podstawami muzycznymi. Ta para wykonuje wiele własnych interpretacji, skupiając się przede wszystkim na wokalu i delikatnym brzmieniu gitary klasycznej.

 • 5 ciekawostek o Andrzeju Krzywym

  Człowiek wielu talentów o młodzieżowym charakterze. Przede wszystkim jest polskim piosenkarzem, autorem tekstów i kompozytorem. Urodził się 5 marca 1964 roku w Warszawie. Poza działalnością muzyczną, w 2016 roku, wydał książkę będącą szczerą spowiedzią lidera De Mono. Dziś w dniu urodziny Andrzeja Krzywego, przytoczymy Wam pięć faktów z życia wokalisty, o których mogliście nic nie wiedzieć.

 • 10 utworów, za które pokochaliśmy zespół De Mono

  Andrzej Krzywy urodził się 5 marca 1964 roku w Warszawie. Od 1987 roku związany jest z zespołem De Mono, z którym wydali łącznie 11 studyjnych albumów. Mają na koncie wiele ponadczasowych przebojów. Powspominajmy!

 • 5 ciekawostek o Luke'u Perrym

  Aktor zmarł 4 marca 2019 roku w wyniku rozległego udaru. Mało kto wie, że Perry początkowo chciał zagrać innego bohatera w serialu "Beverly Hills, 90210". Sprawdźcie inne fakty z jego życia, o których mogliście wcześniej nie wiedzieć.

 • TOP 5 największych przebojów Shakin' Stevensa

  Shakin' Stevens urodził się 4 marca 1948 roku w Walii. Artysta zdobył największą popularność w latach 80. Jego hity królowały na pierwszych miejscach list przebojów. My przypomnimy Wam dzisiaj te najbardziej znane. Zaczynamy!