Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Radio Złote Przeboje

POBIERZ APLIKACJĘ

Największe w Polsce polowanie na przeboje. Złote za przeboje!

Słuchasz Radia Złote Przeboje, zapamiętujesz piosenki, które gramy, dzwonisz do radia i wygrywasz nawet 2000 złotych.

Łatwiej się nie da. Fajniej nie będzie. Włącz Radio Złote Przeboje i wygrywaj kasę!

ZADZWOŃ NA22 4444 000

REGULAMIN

Poznaj zwycięzców

rozrywka

 • Zobacz jak zmieniły się gwiazdy Harry'ego Pottera! [GALERIA]

  Nie ma chyba na świecie osoby, która by nie znała kultowej serii książek i filmów o małym czarodzieju. Harry Potter, bo o nim mowa, jest z nami od zawsze, a jego historie i bohaterowie stali się ważną częścią naszego życia. Patrzyliśmy jak z każdą kolejną częścią filmu dorastają i nie mogliśmy uwierzyć w ich przemianę. Kto z nich zmienił się nie do poznania? Zobaczcie największe metamorfozy gwiazd Harry'ego Pottera!

 • 5 niezapomnianych królewskich ceremonii ślubnych

  Królewskie śluby zawsze są ogromnym wydarzeniem, które emitowane jest we wszystkich stacjach telewizyjnych na całym świecie. Wszyscy fani i antyfani rodziny królewskiej zaintrygowani są oprawą całej ceremonii, zaczynającej się na bogato zdobionej sukni panny młodej, a kończącej się na wystawnym weselu, na które zapraszani są znamienici goście. Specjalnie dla Was przypominamy zapierające dech w piersiach śluby słynnej Royal Family, o jakich nigdy nam się nie śniło.

 • 5 ciekawostek o Katie Melua

  Popularność zdobyła m.in. dzięki piosenkom "Nine Milion bicycles" czy "Perfect World". Uchodzi za jedną z najbardziej nietuzinkowych i znakomitych brytyjskich artystek. Jej utwory to historie wpisane w klimatyczne linie melodyczne. Oto 5 ciekawostek o artystce!

 • 10 niezwykłych ciekawostek o filmie "Top Gun" i "Top Gun: Maverick"

  Fani filmu "Top Gun" z niecierpliwością wyczekują premiery "Top Gun: Maverick". Ta już 27 maja. A tymczasem przedstawiamy najciekawsze fakty o obu częściach.

 • "Harry Potter": Zagłosuj na swojego ulubionego bohatera [SONDA]

  Seria filmów o Harrym Potterze na dobre wpisała się w popkulturę. Poniżej przedstawiamy Wam krótkie opisy postaci. Który z bohaterów jest waszym ulubionym?

 • 5 scen filmowych, które pobudzają zmysły

  Przed aktorami grającymi w filmach stoi wiele wyzwań, którym muszą podołać. Jednym z nich z pewnością są sceny erotyczne, wzbudzające w oglądających widzach wrzenie i poruszenie. Zobaczcie, o których intymnych momentach trudno nam zapomnieć. Przed Wami cała naga prawda!