Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
Żeby zgarnąć kasę wystarczy… jedno słowo!
Odgadnij brakujący wyraz w wypowiedzi gwiazdy i wygraj minimum 200 złotych.

Zadzwoń:
22 4444 000
Teraz gramy:
Zaraz zagramy:
Słuchaj w aplikacji

POZNAJ ZWYCIĘZCÓW

rozrywka

 • Buka, Skaza, Zła Królowa i inni bohaterowi filmowi, którzy przerażali nas w dzieciństwie

  Bajki z dzieciństwa. Pamiętamy je zazwyczaj bardzo dobrze - mamy swoich ulubionych bohaterów, a najlepsze momenty potrafimy przywołać z głowy. Jednak oprócz tych miłych rzeczy, w pamięci pozostają nam też te straszniejsze sceny i postacie. Oto kilka z nich.

 • 10 ciekawostek o zespole Depeche Mode

  Depeche Mode są obecni na rynku muzycznym już blisko 40 lat! Od samego początku tworzą go Dave Gahan (wokal i Martin Gore (klawisze, gitara elektryczna i wokal). Andrew Fletcher klawiszowiec i współzałożyciel zespołu zmarł nagle 26 maja 2022 roku w wieku 60 lat. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawostek, których mogliście o nich wcześniej nie wiedzieć.

 • 10 gwiazd i ich sławne mamy

  Dzień matki już dzisiaj. Z tej okazji przedstawiamy celebrytów razem z ich znanymi mamami.

 • TOP 5 największych przebojów Lenny'ego Kravitza

  Lenny Kravitz jest uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy! Dzisiaj przypomnimy Wam jego największe hity!

 • 10 memów, które zrozumie każda matka

  Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy zestawienie najśmieszniejszych memów. Jesteśmy przekonani, że z tymi obrazkami może utożsamiać się każda kobieta, a przede wszystkim każda matka. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam!

 • Freddie Mercury, Elton John i inne gwiazdy, z którymi przyjaźniła się Księżna Diana

  Księżna Diana była uwielbiana przez ludzi. Potrafiła zdobyć serce każdego, zaprzyjaźnić się nawet z największymi gwiazdami.