Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Zmieniamy Wielkopolskę


Zmieniamy Wielkopolskę – o unijnych "bejmach" na antenie Radia Złote Przeboje. Magazyn poświęcony Wielkopolskiemu Regionalnemu Programowi Operacyjnemu na lata 2007-2013 i 2014-2020. Celem nadrzędnym programu jest przedstawienie, z& różnych perspektyw, jak w naszym województwie – przy pomocy Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego – wydawane są pieniądze Unii Europejskiej.

W programie prezentujemy różnorodne historie konkretnych beneficjentów, którzy skorzystali z finansowego wsparcia w ramach WRPO 2007-2013 lub 2014-2020. Tak zwane „dobre praktyki” mają być dowodem na to, że Wielkopolska zmienia się w różnych miejscach przede wszystkim właśnie dzięki pieniądzom Unii Europejskiej.

O dotacjach z WRPO 2014+ przeczytasz w każdy piątek w "Głosie Wielkopolskim", w każdą sobotę w "Gazecie Wyborczej", miesięczniku "Monitor Wielkopolski", w biuletynie informacyjnym „Nasz Region”, serwisie naszemiasto.pl – a także obejrzysz w TVP Poznań (magazyn „Zmieniamy Wielkopolskę”) oraz w TV Asta.

Audycja finansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego i Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Podcasty zawierają transkrypcję

PODCASTY - Zmieniamy Wielkopolskę

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!