Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Święta Wielkanocne z Radiem Złote Przeboje


Spędź Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje! Sprawdź, jakie programy usłyszysz na naszej antenie i przeczytaj nasze artykuły. Łączymy ludzi na Święta!

Święta Wielkanocne z Radiem Złote Przeboje

 • Nasze propozycje na świąteczny stół!

  Mamy dla Was garść wielkanocnych przepisów, które mogą zagościć na Waszym świątecznym stole!

 • "Piękni i świąteczni" - Robert Górski i Mikołaj Cieślak na Wielkanoc w Radiu Złote Przeboje

  Już w najbliższy piątek, 2 kwietnia 2021 r. zapraszamy Was na wielkanocne programy specjalne. Wśród naszych propozycji znajdziecie m.in. rozmowę Odety Moro i Pauliny Krupińskiej o świątecznych zwyczajach, a także audycję "Piękni i świąteczni", w której Robert Górski i Mikołaj Cieślak przypomną Kamilowi Balei rozmowy często słyszane przy rodzinnym stole.

 • 5 filmów Walta Disneya na Wielkanoc

  Czas wielkanocny to początek wiosennego okresu. Życie powoli wychodzi z zimowej stagnacji, by zazielenić się wokoło. Jeśli tylko pogoda sprzyja, całe rodziny wspólnie się spotykają, jedzą, spacerują no i oczywiście relaksują. Jest to też super moment dla najmłodszych i nie tylko, aby nadrobić bajkowe zaległości. Dziś przygotowaliśmy dla Was zestawienie pięciu produkcji Walta Disneya, które świetnie wypełnią wolną porę świąteczną.

 • 5 familijnych filmów na Wielkanoc

  Nie tylko na zdjęciu, wychodzi się z rodziną najlepiej. Czas świąteczny to moment, w którym dzieci nie mają szkoły, a rodzice pracy. Każdy otrzymuje kilka dni wolnego. A co może być lepsze od miłych wieczorów w gronie najbliższych i wspólnego oglądania filmów? Fakt - mało jest takich rzeczy. Dlatego dziś mamy dla Was pięć pozycji, które idealnie wypełnią tegoroczne święta.

 • Przesądni, rozsądni - zapomniane przesądy Wielkanocne

  Kiedyś traktowano je bardzo serio. Dziś raczej podchodzi się do nich z przymrużeniem oka. Poznajcie najpopularniejsze przesądy i zwyczaje wielkanocne.

 • Wielkanocne przepisy naszych Słuchaczy

  Poprosiliśmy Was o podzielenie się z nami tajną recepturą na najlepsze wielkanocne danie!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!