Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Sprawdzone środy. Poradnik Radia Złote Przeboje


PODCASTY - Sprawdzone środy. Poradnik Radia Złote Przeboje

Sprawdzone środy

 • Praca sezonowa - jak ją znaleźć?

  Rusza okres prac sezonowych - wielu decyduje się teraz poszukać dodatkowego zarobku, w kraju lub za granicą. Jak się do tego zabrać? Gdzie wyszukać dobrą ofertę? Na co uważać? I ile można zarobić?

 • Załatw sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu

  Bez wychodzenia z domu możemy załatwić coraz więcej spraw. Wiele ważnych dokumentów możemy okazać przy pomocy aplikacji w telefonie komórkowym. Żeby móc to zrobić, musimy założyć profil zaufany.

 • Nowy wzór dowodów rejestracyjnych

  Maj przyniósł kierowcom dwie nowości. Jedna z nich to nowy wzór dowodów rejestracyjnych. To ważne dla kierowców, bo mamy w Polsce 40 milionów samochodów. Co więc się zmienia?

 • Superfoods - co o nich wiemy?

  Superfoods w postaci sproszkowanej albo suszonej możemy znaleźć w sklepach spożywczych, aptekach i drogeriach. Trzeba za nie słono zapłacić, choć - zwłaszcza te sproszkowane - są wydajne. Ale superfoods znajdziemy też w warzywniaku albo własnym ogródku.

 • Jak przygotować się do matury?

  Egzaminy maturalne zaczynają się po majówce. Do tego czasu maturzyści odkładają smartfony i intensywnie powtarzają wiedzę.

 • Plany na majówkę [PORADNIK]

  Co robić w majówkę - gdzie się wybrać, co zobaczyć? Mamy dla was kilka podpowiedzi - to nie będą utarte szlaki, żadnych Krupówek, krakowskiego Rynku Głównego czy sopockiego molo, choć każde z tych miejsc jest piękne. Zabierzemy was za to pod adresy mniej znane, ale nie mniej ciekawe.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!