Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Na zdrowie w Radiu Złote Przeboje

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w urodziny, imieniny czy święta życzymy naszym bliskim "dużo zdrowia"? Bo zdrowie jest najważniejsze!
Życzenia jednak mogą nie wystarczyć, ale zdrowiu można pomóc. Najważniejsze to przestrzegać właściwie zbilansowanej diety, uprawiać sport, chodzić na spacery, regularnie się badać i redukować stres.

Zapamiętajcie tych kilka złotych zasad. Więcej usłyszycie na naszej antenie! W specjalnych audycjach przyjrzymy się bliżej konkretnym zagadnieniom z kategorii zdrowie, dieta, sport i uroda.

Do usłyszenia!

PODCASTY - Na zdrowie w Radiu Złote Przeboje

Na zdrowie w Radiu Złote Przeboje

 • Sprawdź, co warto mieć w swojej wakacyjnej apteczce

  Wakacje tuż tuż. Zapytaliśmy naszego eksperta, mgr farm. Marzenę Korbecką-Paczkowską, co powinno znaleźć się w naszej wakacyjnej apteczce?

 • Kolejna odsłona cyklu "Do rany przyłóż" w Radiu Złote Przeboje!

  Nareszcie udało nam się doświadczyć ciepła i słońca! Obostrzenia związane z panującą pandemią również zostały "poluzowane". To zachęciło wszystkich do korzystania z pięknej pogody na łonie natury. Czy jest coś przyjemniejszego niż spacer, piknik lub sport na świeżym powietrzu? Planując taki wypoczynek, musimy pamiętać o kilku "złotych" zasadach. Przypomina o nich nasz ekspert - magister farmacji Marzena Korbecka-Paczkowska.

 • "Do rany przyłóż" w Radiu Złote Przeboje

  W tym wyjątkowym czasie zwracamy uwagę na swoje zdrowie bardziej niż kiedykolwiek. Nie zapominajmy przy tym o pozornie mniejszych sprawach, które też mają wielkie znaczenie!

 • Aflofarm dziękuje służbom medycznym i sprzeciwia się hejtowi

  Do stacji obsługiwanych przez Biura Reklamy TVN i TVP właśnie trafił spot z podziękowaniem dla wszystkich służb medycznych w Polsce. To wyraz wdzięczności i uznania dla tych, którzy codziennie stają na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

 • Aflofarm wspiera szpitale zakaźne

  Kolejna pomoc od Aflofarmu. Pabianicki producent leków nie zwalnia tempa i tym razem rusza z akcją #aflofarmpostronielekarzy. Każdy szpital jednoimienny, który został dostosowany do przyjmowania pacjentów z koronawirusem, otrzyma od firmy 100 przyłbic ochronnych.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!