Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Na zdrowie w Radiu Złote Przeboje

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w urodziny, imieniny czy święta życzymy naszym bliskim "dużo zdrowia"? Bo zdrowie jest najważniejsze!
Życzenia jednak mogą nie wystarczyć, ale zdrowiu można pomóc. Najważniejsze to przestrzegać właściwie zbilansowanej diety, uprawiać sport, chodzić na spacery, regularnie się badać i redukować stres.

Zapamiętajcie tych kilka złotych zasad. Więcej usłyszycie na naszej antenie! W specjalnych audycjach przyjrzymy się bliżej konkretnym zagadnieniom z kategorii zdrowie, dieta, sport i uroda.

Do usłyszenia!

PODCASTY - Na zdrowie w Radiu Złote Przeboje

Na zdrowie w Radiu Złote Przeboje

  • Wszystko, co musisz wiedzieć o szczepieniach [POSŁUCHAJ]

    Wszystko, co musisz wiedzieć o szczepionce przeciw COVID-19 w jednym miejscu - posłuchaj!

  • Jak działają probiotyki? Wzmocnij swoją odporność z Radiem Złote Przeboje!

    Nie od dziś wiadomo, że szczęście zaczyna się... w jelitach! Jak o nie zadbać i przed czym należy się chronić?

  • Operacja lekarz [SONDA]

    Dbanie o zdrowie na co dzień jest bardzo ważne, jednak okoliczności nie zawsze pozwalają nam na pójście do lekarza czy wykupienie leków w aptece. Całe szczęście - aby zasięgnąć opinii specjalisty i otrzymać lekarstwa, nie trzeba już wychodzić z domu! W związku z pojawieniem się innowacji w zakresie korzystania ze służby zdrowia, chcielibyśmy zapytać Was o zdanie między innymi na temat telemedycyny, wizyt domowych czy e-recept. Dajcie nam znać w sondzie, co o nich myślicie, czy z nich korzystacie i jakie są Wasze doświadczenia związane właśnie z nimi!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!