Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Dobre popołudnie

Tomek Florkiewicz, Jerzy Telesiński
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 14:00 - 18:00
Wracając z pracy do domu warto to robić w fajnym towarzystwie. Wiemy, że sam lub sama dla siebie możesz być fajnym towarzystwem, ale jak tu siebie samego rozbawić, albo dostarczyć sobie samemu ciekawych informacji, których się jeszcze nie zna? No, właśnie. Od tego macie Tomka Florkiewicza i Jurka Telesińskiego. Fajni goście, fajna muzyka i... fajni Słuchacze. Nie można chcieć więcej.

PODCASTY - Dobre popołudnie

Dobre popołudnie

 • Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  Dzisiaj jest Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Dlaczego to kobiety są lepszymi kierowcami i jakie grzechy najczęściej popełniamy za kółkiem - o tym dzisiaj opowie nasz gość - ekspert od bezpieczniej jazdy - Kuba Bielak.

 • Rowerowe porady

  W dzisiejszym programie porozmawiamy o rowerach. Nasz ekspert odpowie na najważniejsze pytania, jaki rower kupić i jak o niego dbać, żeby nam długo służył?

 • Święto tańca z Agustinem Egurrolą

  Dzisiaj święto tańca! Gościem programu "DOBRE POPOŁUDNIE" jest Agustin Egurrola! Czy z tanecznym talentem trzeba się urodzić? Łatwiej solo czy samemu? Tango czy krakowiak? Między innymi o to zapytamy Agustina. A mistrzami, którego tańca Wy jesteście?

 • Majówkowe grillowanie z Karolem Okrasą

  Jak grillować, żeby nie było nudno? Zamiast kiełbasy - gruszka z serem, zamiast zwykłych, szaszłyki po japońsku, a zamiast karkówki - warzywa okopowe i ziemniaki z sianem (sic!). Porady przed majówkowym szaleństwem z rusztu, będzie miał dzisiaj w Magazynie Dobre Popołudnie, Mistrz Karol Okrasa!

 • Kiedy polecimy w kosmos? [POSŁUCHAJ]

  Mija 41 lat odkąd zaczęła się historia wahadłowych lotów w kosmos. Nasz ekspert Karol Wójcicki postara się ustalić: kiedy w końcu polecimy na Księżyc i na Marsa? Czy to się jeszcze za naszego życia wydarzy? Po co w ogóle latać w kosmos? Toż tam próżnia i czarna dziura... niejedna. Kiedy zaczną się powszechne loty w kosmos - choćby turystyczne? Takie, że każdego będzie stać? I czy w ogóle są możliwe podróże takie jak w gwiezdnych wojnach, czyli godzinka i jesteś na drugim końcu galaktyki? I czy obce cywilizacje istnieją? Bo dowód na TAK to choćby to, że nie chcą z nami gadać...

 • Dzień Lodów Rzemieślniczych. Jaki jest ulubiony smak Polaków?

  Dzisiaj przypada Dzień Lodów Rzemieślniczych. Co to tak naprawdę są lody rzemieślnicze? Czy tylko ludzie jedzą lody i czy jedząc lody, można stracić na wadze? Sprawdzimy również, jaki jest najukochańszy smak lodów Polaków.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!