Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Dobre popołudnie - wakacje


Wracając z pracy do domu warto to robić w fajnym towarzystwie. Wiemy, że sam lub sama dla siebie możesz być fajnym towarzystwem, ale jak tu siebie samego rozbawić, albo dostarczyć sobie samemu ciekawych informacji, których się jeszcze nie zna? No, właśnie. Od tego macie Tomka Florkiewicza i Jurka Telesińskiego. Fajni goście, fajna muzyka i... fajni Słuchacze. Nie można chcieć więcej.

PODCASTY - Dobre popołudnie - wakacje

Dobre popołudnie

 • Pomysł na popołudniowy relaks

  Psycholog Anna Chmiel podpowiada, jak odpoczywać po południu. Jaki jest Wasz sposób na relaks po pracy?

 • Jak prawidłowo myć samochód?

  Dzisiaj Dzień Mycia Samochodów! Jaka jest historia profesjonalnych myjni, dlaczego mycie to bezpieczeństwo i dlaczego lepiej profesjonalnie niż samemu na podwórku? Na te pytania odpowie profesjonalista Krzysztof Chrapkowicz.

 • Czy UFO istnieje? [POSŁUCHAJ]

  10 maja obchodzimy rocznicę lądowania UFO w Emilcinie. Gościem programu "Dobre popołudnie" był pasjonat i znawca tematu - Robert Bernatowicz.

 • Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  Dzisiaj jest Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Dlaczego to kobiety są lepszymi kierowcami i jakie grzechy najczęściej popełniamy za kółkiem - o tym dzisiaj opowie nasz gość - ekspert od bezpieczniej jazdy - Kuba Bielak.

 • Rowerowe porady

  W dzisiejszym programie porozmawiamy o rowerach. Nasz ekspert odpowie na najważniejsze pytania, jaki rower kupić i jak o niego dbać, żeby nam długo służył?

 • Święto tańca z Agustinem Egurrolą

  Dzisiaj święto tańca! Gościem programu "DOBRE POPOŁUDNIE" jest Agustin Egurrola! Czy z tanecznym talentem trzeba się urodzić? Łatwiej solo czy samemu? Tango czy krakowiak? Między innymi o to zapytamy Agustina. A mistrzami, którego tańca Wy jesteście?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!