Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Allegro w Radiu Złote Przeboje


W naszym cyklu z Allegro opowiemy Wam o bezpieczeństwie i ułatwieniach jakie wynikają z robienia nawet codziennych zakupów w sieci oraz dowiecie się, jak robić to mądrze. W jaki sposób przekonać rodziców do zakupów online? Powiemy Wam o ułatwieniach wynikających z możliwości załatwiania wielu bieżących spraw w sieci, poprzez kilka wygodnych kliknięć.

W okolicach zbliżającego się Dnia Dziecka dowiecie się, jak zaskoczyć dzieci i wnuki prezentami kupionymi przez internet. Przedstawimy najciekawsze pomysły, zwrócimy uwagę na tak ważne kwestie jak dostawa – czyli kiedy i jak zamówić, by towar dotarł we właściwym czasie oraz co jest ważne przy wyborze konkretnego sprzedawcy internetowego.

W przygotowanych materiałach opowiemy też, jak sprawić, by nasz ogród był nie tylko piękny, ale przede wszystkim zadbany. Przedstawimy ciekawe rozwiązania dostępne do zakupu w sieci, m.in. systemy nawadniające, które nie tylko pomogą zadbać o dobrą kondycję naszych roślin, ale i pozwolą zaoszczędzić finanse.

Dowiecie się też, jak mogą sprawnie i tanio skompletować narzędzia i środki pielęgnacji do ogrodu, działki czy roślin na balkonie.

PODCASTY - Allegro w Radiu Złote Przeboje

Allegro w Radiu Złote Przeboje

    SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!