Złote Przeboje na Dzień Dobry! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Złote Przeboje na Dzień Dobry!

Kamil Baleja, Piotr Jaworski, Karolina Wasielewska
Poniedziałek - Piątek, 06:00 - 10:00
"To będzie najbardziej nieprzewidywalne, szalone i energiczne poranne radiowe show w Polsce. To będzie program tworzony nie tylko dla Was, ale przede wszystkim przez Was!"

Każdego ranka Kamil Baleja będzie miał niespodziankę dla jednego ze słuchaczy. W porannym show pojawią się także: Karolina Wasielewska, która zadba o to, by słuchacze usłyszeli o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata i Piotr Jaworski, który każdego dnia będzie na żywo w innym miejscu w Polsce.

Poranek

 • Adam Małysz i Apoloniusz Tajner o starcie Pucharu Świata w Wiśle! [WIDEO]

  Kto jest najlepszy z Polaków? Czy w menu skoczków znajduje się bułka z bananem? O tym i o skokach w Wiśle opowiedzieli nam Adam Małysz i Apoloniusz Tajner!

 • Robert Lewandowski - raperem? [WIDEO]

  Robert Lewandowski nagra numer z Donatanem (tym samym, który nagrał z Cleo hit "My Słowianie"). Tak przynajmniej spekuluje się po wspólnym zdjęciu obu panów zamieszczonym w mediach społecznościowych.

 • Dwie premiery zespołu Enej [WIDEO]

  Zespół Enej był gościem porannego show Kamila Balei "Złote Przeboje na Dzień Dobry". To właśnie w tej audycji muzycy zaprezentowali premierowo swój najnowszy singiel "Zagubiony". W pewnym momencie, zupełnie niespodziewanie Enej zaproponował zagranie jeszcze jednej premiery...

 • Halloween: Baleja to zombie, a Martyniuk brzmi jak zza grobu! [WIDEO]

  Strrrraszne rzeczy dzieją się w studiu Radia Złote Przeboje! "Przez Twe oczy zielone", a nawet "Wlazł kotek na płotek" dziś są przerażające!

 • Spełniamy marzenia i... o wiele więcej!

  Firma SsanYong Polska postanowiła uszczęśliwić dwójkę wygranych w naszym konkursie "Spełniamy marzenia w Radiu Złote Przeboje"!

 • Sprawdziliśmy, jak działa Orkan!

  Cyklony, huragany, orkany. Trwa sezon potężnych wichur. W kominie aerodynamicznym sprawdziliśmy, co może nas spotkać podczas urywającego głowę wiatru. Unikalne doświadczenie w porannym show Kamila Balei "Złote Przeboje na dzień dobry".

PODCASTY - Złote Przeboje na Dzień Dobry!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!