Złote Przeboje na Dzień Dobry - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Złote Przeboje na Dzień Dobry

Jarek Budnik
Poniedziałek - Piątek, 06:00 - 10:00
"Pomożemy Ci zacząć nowy dzień i zrobimy to... w Twoim rytmie. Jeżeli szukasz sposobu, by w dobrym nastroju zacząć dzień - to dobrze trafiłeś!"

Poranny program Radia Złote Przeboje, to idealna muzyka na rano, komplet najważniejszych informacji, no i oczywiście jedyny w swoim rodzaju duet - Aga Kasprzyk i Jarek Budnik!

Dokończ zdanie "Muzyka Mojego Życia to..." i właśnie taką muzykę dostaniesz w Radiu Złote Przeboje już od rana od Agi i Jarka!

Poranek

  • Świąteczny protest song Radia Złote Przeboje! [POSŁUCHAJ]

    Jeżeli macie już dość żmudnych przygotowań świątecznych i chcecie zaprotestować... to ten utwór jest specjalnie dla Was!

  • Joanna Moro była gościem Radia Złote Przeboje! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

    Aktorka i wokalistka Joanna Moro, opowiedziała Adze i Jarkowi z programu "Złote Przeboje na Dzień Dobry" o swoim udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", o nowych zawodowych wyzwaniach i zdradziła swoje plany na zbliżające się Andrzejki! Podczas programu ogłosiliśmy też konkursu, którego rozwiązanie znajdziecie właśnie tutaj. Posłuchajcie!

  • Katarzyna Skrzynecka gościem poranka Radia Złote Przeboje!

    Gościem programu "Złote Przeboje na Dzień Dobry" była aktorka, wokalistka i jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - Katarzyna Skrzynecka! Jak sama wspomina swój udział w programie, który teraz ocenia? Kasia wydarła też dla Was weekend w Radiu Złote Przeboje! Posłuchajcie!

PODCASTY - Złote Przeboje na Dzień Dobry

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!