Złote Przeboje na Dzień Dobry! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Złote Przeboje na Dzień Dobry!

Kamil Baleja, Piotr Jaworski, Marcin Jedliński, Karolina Wasielewska
Poniedziałek - Piątek, 06:00 - 10:00
"To będzie najbardziej nieprzewidywalne, szalone i energiczne poranne radiowe show w Polsce. To będzie program tworzony nie tylko dla Was, ale przede wszystkim przez Was!"

Każdego ranka Kamil Baleja będzie miał niespodziankę dla jednego ze słuchaczy. W porannym show pojawią się także: Karolina Wasielewska, która zadba o to, by słuchacze usłyszeli o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata i Piotr Jaworski, który każdego dnia będzie na żywo w innym miejscu w Polsce. Producentem programu jest Marcin Jedliński.

Poranek

 • Radio Złote Przeboje pierwsze ląduje na lotnisku w Stanisławowie!

  Zrobiliśmy to naprawdę. Helikopter Radia Złote Przeboje jako pierwszy wylądował w Stanisławowie, gdzie za 10 lat ma stanąć Centralny Port Komunikacyjny. Przeczytaj i zobacz, co z tego wynikło.

 • Radiowy kaskader porannego show w spiżarni Gwiazd

  Piotr Jaworski, radiowy kaskader porannego show zajrzał do spiżarni gwiazd. Posłuchajcie, co tam znalazł. Tylko u nas znajdziecie nagrania, których nie było na antenie.

 • Słuchacz oświadczył się na antenie Radia Złote Przeboje!

  W konkursie "Spełniamy marzenia w Radiu Złote Przeboje" postanowiliśmy pomóc słuchaczowi w zakupie pierścionka zaręczynowego. Paweł był tak zaskoczony i szczęśliwy, że postanowił oświadczyć się Natalii i zrobił to ... w porannym show Kamila Balei "Złote Przeboje na Dzień dobry". Czy Natalia powiedziała "Tak"?

 • Kamil Baleja wynajmuje dom od Małysza

  W porannym show "Złote Przeboje na dzień dobry" Kamil Baleja postanowił wynająć dom od Adama Małysza. W tym celu zadzwonił do samego Mistrza. Posłuchajcie, co było dalej...

 • Posłuchaj, jak Baleja śpiewa Szczepanika!

  To był jeden z najtrudniejszych momentów dla słuchaczy. Kamil Baleja wraz z ekipą porannego show "Złote Przeboje na Dzień Dobry" zaśpiewał piosenkę Piotra Szczepanika "Goniąc kormorany" najmłodszemu słuchaczowi Radia Złote Przeboje.

 • Kamil Baleja poprowadzi poranny program "Złote Przeboje na dzień dobry"

  Kamil Baleja poprowadzi nowy poranny program w Radiu Złote Przeboje - "Złote Przeboje na dzień dobry", który startuje od 1 września 2017 roku. Poranne show będzie nadawane od poniedziałku do piątku od 6.00 do 10.00.

PODCASTY - Złote Przeboje na Dzień Dobry!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!