Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Tylko dobra muzyka - zaprasza Jerzy Telesiński

Jerzy Telesiński
Poniedziałek - Piątek, Niedziela, 10:00 - 14:00
Muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka - to ona jest bohaterem między 10:00 a 14:00, a w niedzielę między 16:00 a 18:00. Nasi Prezenterzy podpowiedzą Wam, czego warto posłuchać, by dzień w pracy upłynął naprawdę przyjemnie!

Tylko dobra muzyka - zaprasza Jerzy Telesiński

  • Rozmowy przy świątecznym stole

    Święta, święta - ten niezwykły czas przepełniony tradycjami - bo 12 potraw, pierwsza gwiazdka, choinka... No, ale też te nowsze tradycje, czyli to co corocznie przeżywamy z rodziną i co powtarza się nieubłaganie: niechciane rozmowy o polityce, przejadanie się i prezenty, z którymi niewiadomo co zrobić.

  • Zaskakujące zwyczaje związane ze wspominaniem zmarłych

    Nie wszystkim i nie wszędzie koniec ziemskiego życia kojarzy się ze stratą i smutkiem. Są tacy, którzy nieźle imprezują na cmentarzach, żeby zmarłym było miło, są tacy, którzy śpią na grobach, są tacy, którzy wysyłają do zmarłych piękne kolorowe latawce, żeby było wiadomo gdzie szukać bliskich. Gdzie ze zmarłymi gra się w kości, gdzie wypada się tak objeść, żeby zbłąkane duze nie zmieściły się w ciele? Oto przegląd dość zaskakujących zwyczajów związanych ze wspominaniem zmarłych.

PODCASTY - Tylko dobra muzyka - zaprasza Jerzy Telesiński

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!