Siła Wyższa, czyli Marcin Prokop w Radiu Złote Przeboje! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Siła Wyższa, czyli Marcin Prokop w Radiu Złote Przeboje!

Gdzie zwykłe metody nie pomagają, tam najlepiej sprawdza się Siła Wyższa, czyli Marcin Prokop w Radiu Złote Przeboje! Masz z czymś problem? Próbujesz załatwić drażliwą sprawę, ale zwykłe metody nie działają, a może chcesz kogoś przeprosić lub wręcz przeciwnie - podziękować z przytupem? Na kłopoty - Prokop! Napisz do Marcina, opisując swoją sprawę i... pozwól działać Sile Wyższej!

Siła Wyższa

 • Siła Wyższa, odcinek z dnia 29.11

  Darek i Beata to małżeństwo, na co dzień mieszkający w innych miastach. On w Warszawie, Ona we Wrocławiu. każdy wolny dzień błogosławieństwo. Nie dziwne więc, że kiedy Darek zapomniał uprzedzić Beatę o zbliżającym się wyjeździe integracyjnym... żona zamilkła pogrążona w fochu. Czy Marcinowi Prokopowi uda się ułaskawić Beatę? Posłuchajcie!

 • Siła Wyższa, odcinek z dnia 28.11

  Na marcin@zloteprzeboje.pl napisała słuchacz, który poprosił o pomoc przy wyznaniu żonie, że w tym roku... nici z zabawy sylwestrowej. Czy Marcinowi Prokopowi udało się go wyratować od gniewu małżonki? Posłuchajcie!

 • Siła Wyższa, odcinek z dnia 25.11

  Na marcin@zloteprzeboje.pl napisała słuchaczka, która chciała zrobić swojej córce urodzinową niespodziankę! Dziewczyny nie mieszkają razem, a najlepszym posłańcem życzeń okazał się... Andrzej Piaseczny!

 • Siła Wyższa, odcinek z dnia 24.11

  Słuchaczka Agata zgłosiła się do Siły Wyższej, aby Marcin Prokop pomógł jej poinformować koleżankę Kasię, że dostała nową pracę. Haczyk tkwi w tym, że Agata wcześniej pracowała... u Kasi. Czy Marcinowi udało się załatwić sprawę polubownie?! Posłuchajcie!

 • Prokop radzi: szukasz miłości?! Wybierz komunikację miejską!

  UWAGA! Ta historia może przekonać Cię do porzucenia własnego samochodu! Ta para udowadnia, że każde miejsce jest dobre, aby poznać miłość życia!

 • Prawdziwa przyjaźń nie zna granic!

  Ania i Małgosia są kimś więcej niż przyjaciółkami! Jako, że nie mieszkają w jednym kraju, a zbliżają się urodziny jednej z nich, ta druga postanowiła zrobić jej wielką niespodziankę!

PODCASTY - Siła Wyższa, czyli Marcin Prokop w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!