Rogalska od kuchni! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Rogalska od kuchni!

Marzena Rogalska
Sobota, 10:00 - 12:00
Co na śniadanie jada lider zespołu Kombii, jak wygląda praca na planie nowego filmu Maćka Zagrobelnego i który zakątek swojego domu lubi najbardziej Katarzyna Grochola?! Takie informacje od największych gwiazd show biznesu, w każdą sobotę w Radiu Złote Przeboje wyciąga Marzena Rogalska!.

Rogalska od kuchni

 • Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer gośćmi Marzeny Rogalskiej!

  Chajzerów dwóch w Wielką Sobotę pojawiło się w programie Marzeny Rogalskiej "Rogalska od kuchni"! Jak spędzają święta? Razem czy osobno? Czy sprzątali swoje domy przed świętami i jakich potraw nie mogło zabraknąć na ich stołach? Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

 • Robert Gawliński gościem Marzeny Rogalskiej!

  Wilki obchodzą w tym roku 25 lat, a sam Robert Gawliński świętuje 35 lat muzycznej kariery. Czy przypuszczał, że będzie takim muzycznym monogamistą? Czy jest coś czego wokalista żałuje? Posłuchajcie całej rozmowy Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje!

 • Piotr Głowacki gościem Marzeny Rogalskiej!

  Aktor uniwersalny! Piotr Głowacki potrafi zagrać wszystko! Od promotora muzyki disco polo, przez skrzydłowego legendarnego Profesora Religi po Alberta Einsteina! Posłuchajcie rozmowy Marzeny Rogalskiej w programie "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje!

 • Julia Kamińska gościem programu "Rogalska od kuchni"! [POSŁUCHAJ]

  Gościem programu "Rogalska od kuchni" była aktorka Julia Kamińska. Dlaczego zawsze widzimy ją uśmiechniętą? Na kim wzorowała się wcielając się z teatrze w rolę mężczyzny i dzięki komu zaczęła się jej przygoda z aktorstwem? Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

 • Paweł Deląg gościem Marzeny Rogalskiej! [POSŁUCHAJ]

  Gościem programu "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje był aktor Paweł Deląg. Ile lat pracuje na scenie? Dlaczego zdecydował się na grę i produkcję filmu "Wszystko albo nic"? Czy sam stawia sobie w życiu takie ultimatum?

 • Urszula o swojej najnowszej płycie i trasie koncertowej tylko w Radiu Złote Przeboje!

  Urszula była gościem programu Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje. Artystka opowiedziała o swojej najnowszej płycie "Urszula z kwartetem smyczkowym - Złote Przeboje Akustycznie", na której znajdują się jej największe hity w całkiem nowej odsłonie.

PODCASTY - Rogalska od kuchni!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!