Rogalska od kuchni! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Rogalska od kuchni!

Marzena Rogalska
Sobota, 10:00 - 12:00
Co na śniadanie jada lider zespołu Kombii, jak wygląda praca na planie nowego filmu Maćka Zagrobelnego i który zakątek swojego domu lubi najbardziej Katarzyna Grochola?! Takie informacje od największych gwiazd show biznesu, w każdą sobotę w Radiu Złote Przeboje wyciąga Marzena Rogalska!.

Rogalska od kuchni

 • Paweł Deląg gościem Marzeny Rogalskiej! [POSŁUCHAJ]

  Gościem programu "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje był aktor Paweł Deląg. Ile lat pracuje na scenie? Dlaczego zdecydował się na grę i produkcję filmu "Wszystko albo nic"? Czy sam stawia sobie w życiu takie ultimatum?

 • Urszula o swojej najnowszej płycie i trasie koncertowej tylko w Radiu Złote Przeboje!

  Urszula była gościem programu Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje. Artystka opowiedziała o swojej najnowszej płycie "Urszula z kwartetem smyczkowym - Złote Przeboje Akustycznie", na której znajdują się jej największe hity w całkiem nowej odsłonie.

 • Czy Polska jest gotowa na film "Pokot"? Odpowiada Wiktor Zborowski w Radiu Złote Przeboje!

  Wiktor Zborowski w programie "Rogalska od kuchni" opowiedział o swojej najnowszej roli w filmie Agnieszki Holland pt. "Pokot".

 • "Porady na zdrady" Magdy Lamparskiej tylko w Radiu Złote Przeboje!

  Najnowszy film Magdaleny Lamparskiej "Porady na zdrady" możecie oglądać w kinach, a w marcu na małym ekranie pojawi się serial "Niania w wielkim mieście", a w programie "Rogalska od kuchni" aktorka opowiedziała jak znajduje czas na na te wszystkie zawodowe projekty i... miłość. Posłuchajcie całej rozmowy Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje!

 • Aktorka Iza Kuna gościem Marzeny Rogalskiej!

  Izę Kuną znacie z ról w takich kultowych produkcjach jak "Lejdis" czy "Galerianki". Właśnie otrzymała nominację do polskich Orłów za drugoplanową rolę w filmie "Wołyń", a jej najnowszy film "Polandja" wchodzi do kin. Aktorka była gościem programu "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje!

 • Marek Bukowski w Radiu Złote Przeboje! [POSŁUCHAJ]

  Marek Bukowski to polski aktor, producent, reżyser i scenarzysta. Znany jest z serialu "Na dobre i na złe", gdzie gra doktora Piotra Gawryło, ale możecie go tez pamiętać z pamiętnych ról filmowych i kultowych seriali takich jak "Dom". Prywatnie jest fanem tenisa i... powieści kryminalnych.

PODCASTY - Rogalska od kuchni!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!