Rogalska od kuchni! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Rogalska od kuchni!

Marzena Rogalska
Sobota, 10:00 - 12:00
Co na śniadanie jada lider zespołu Kombii, jak wygląda praca na planie nowego filmu Maćka Zagrobelnego i który zakątek swojego domu lubi najbardziej Katarzyna Grochola?! Takie informacje od największych gwiazd show biznesu, w każdą sobotę w Radiu Złote Przeboje wyciąga Marzena Rogalska!.

Rogalska od kuchni

 • Marek Bukowski w Radiu Złote Przeboje! [POSŁUCHAJ]

  Marek Bukowski to polski aktor, producent, reżyser i scenarzysta. Znany jest z serialu "Na dobre i na złe", gdzie gra doktora Piotra Gawryło, ale możecie go tez pamiętać z pamiętnych ról filmowych i kultowych seriali takich jak "Dom". Prywatnie jest fanem tenisa i... powieści kryminalnych.

 • Dorota Wellman - honorowa gwiazda dobroczynności w Radiu Złote Przeboje!

  Gościem programu Marzeny Rogalskiej była dziennikarka Dorota Wellman. Dlaczego nazywa siebie "żebrakiem"? Czy do pomagania trzeba dojrzeć? Jak wykorzystuje swoją popularność i dlaczego woli psiaki od kotów?! Posłuchajcie wywiadu w całości już teraz!

 • Sztuka Kochania z Magdaleną Boczarską w programie Marzeny Rogalskiej!

  Gościem programu "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje była aktorka Magdalena Boczarska. Jej najnowszy film "Sztuka Kochania, czyli historia Michaliny Wisłockiej" właśnie pojawił się w kinach. Jak Magdalena wspomina pracę na planie filmu? Czy sama w młodości miała w domu kultową książkę "Sztuka Kochania" i co sama myśli o swojej bohaterce?

 • Andrzej Krzywy od kuchni w Radiu Złote Przeboje!

  Dlaczego Andrzej Krzywy zdecydował się napisać książkę "Na krzywy ryj"? Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Czy tęskni za czasami przed internetem i telefonią komórkową? Posłuchajcie wyjątkowej rozmowy Marzeny Rogalskiej z liderem grupy De Mono!

 • Daria Widawska od kuchni!

  Gościem programu "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje była aktorka, a prywatnie także przyjaciółka Marzeny Rogalskiej - Daria Widawska. Czy zawsze wiedziała, że chce zostać aktorką? Dlaczego porzuciła mały ekran dla teatralnych desek i dlaczego nie wierzy w horoskopy?

 • Anita Sokołowska gościem Marzeny Rogalskiej!

  Nowy sezon programu "Rogalska od kuchni" zaczęliśmy w towarzystwie wyjątkowej aktorki, tancerki i kucharki Anity Sokołowskiej! Jak Anita podsumowuje miniony rok? Jak udaje jej się pogodzić bycie mamą, aktorką serialową w Warszawie i teatralną w Bydgoszczy?

PODCASTY - Rogalska od kuchni!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!