Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje!

Odeta Moro
Sobota, Niedziela, 12:00 - 16:00
Nowy program w Radiu Złote Przeboje! "Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje" to miejsce gdzie porozmawiamy o modzie, urodzie, gotowaniu i sporcie z ekspertami w swojej dziedzinie!

"Najlepszy weekend" to miejsce gdzie w spokojnej weekendowej atmosferze porozmawiamy o tym wszystkim, na co na co dzień nie mamy tyle czasu. Zapraszam w każdy weekend, Odeta Moro!

Morowy Weekend

 • Joanna Jędrzejczyk w Radiu Złote Przeboje! [WYWIAD]

  Joanna Jędrzejczyk w programie Agent Gwiazdy w telewizji TVN zarzekała się, że "przywali" agentowi! Jak potoczyło się to spotkanie?! Co Joanna Jędrzejczyk zamierza robić po zakończeniu kariery i za co zwolniła swojego managera?! Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

 • Co was ominęło w Morowej Niedzieli 30 kwietnia? Sprawdźcie już teraz!

  W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabrakło porad mistrzyni świata fitness Katarzyny Dziurskiej, opowieści perfekcyjnego Rafała Królikowskiego oraz żywieniowych ciekawostek Dariusza Kordka. Sprawcie już teraz!

 • Co was ominęło w Morowej Sobocie 29 kwietnia? Sprawdźcie!

  W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabrakło porad Małgorzaty Rozenek-Majdan, opowieści o komiksach Przemka Truścińskiego oraz ciekawostek miejskiego pszczelarza Kamila Baja. Sprawcie już teraz!

 • Ania Wyszkoni gościem "Morowego Weekendu"!

  W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Wokalistka Ania Wyszkoni opowiedziała o swojej karierze, miłości oraz jak udaje jej się pogodzić życie osobiste z zawodowym. Posłuchajcie już teraz!

 • Omena Mensah buduje szkolę w Afryce!

  W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Prezenterka Omega Mensah opowiedziała w "Morowym Weekendzie" o swoim najnowszym projekcie - budowie szkoły w Afryce oraz o tolerancji Polaków! Posłuchajcie!

 • Dlaczego nie warto zawsze być perfekcyjnym? Zdradza aktorka Ela Romanowska!

  W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! W studiu pojawiła się aktorka Ela Romanowska, która na przekór medycynie estetycznej opowiedziała dlaczego powinniśmy doceniać swoje niedoskonałości i kiedy warto nie być perfekcyjnym? Posłuchajcie!

PODCASTY - Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!