Morowy Weekend w Radiu Złote Przeboje - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Morowy Weekend w Radiu Złote Przeboje

Odeta Moro
Sobota, Niedziela, 12:00 - 16:00
Zupełnie nowy program w Radiu Złote Przeboje! "Morowy Weekend w Radiu Złote Przeboje" to miejsce gdzie porozmawiamy o modzie, urodzie, gotowaniu i sporcie z ekspertami w swojej dziedzinie!

"Morowy Weekend" to miejsce gdzie w spokojnej weekendowej atmosferze porozmawiamy o tym wszystkim, na co na co dzień nie mamy tyle czasu. Zapraszam w każdy weekend, Odeta Moro!

Morowy Weekend

 • Co czeka Was w "Morowym Weekendzie" 22 i 23 kwietnia?! Sprawdźcie!

  Już w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00 kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabraknie porad, smacznych opowieści, ciekawostek i... gości! Jakich? Sprawdźcie już teraz!

 • Święta świata z Robertem Makłowiczem! [POSŁUCHAJ]

  Gościem specjalnego, świątecznego programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje był kucharz i podróżnik Robert Makłowicz. Jak święta wielkanocne obchodzi się w Norwegii, a jak na Słowacji?! Jakie smaki mają święta Roberta Makłowicza i gdzie na świecie sklep w pisankami otwarty jest 12 miesięcy w roku?! Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

 • "Nie widzę przeszkód" - alpinista Jurek Płonka gościem "Morowego Weekendu"!

  W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! W studiu pojawił się Jurek Płonka, niewidomy 27 - letni alpinista, który próbuje do września zdobyć 47 najwyższych szczytów Europy. Opowiedział jak udaje mu się zdobywać kolejne szczyty pomimo swej niepełnosprawności.

 • Dr Sankowski zdradza: dlaczego podajemy się operacjom plastycznym? [POSŁUCHAJ]

  W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Dr Andrzej Sankowski opowiedział w "Morowym Weekendzie" o operacjach plastycznych. Dlaczego nie powinniśmy podążać za tymczasowymi kanonami urody? Kiedy lekarz nie może zezwolić na operacje? Posłuchacie!

 • Wzór na smak, kucharza Grzegorza Łapanowskiego

  W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Kucharz Grzegorz Łapanowski opowiedział w programie "Morowy Weekend" o swojej najnowszej książce "Wzór na smak". Zdradził też jak łączyć smaki na talerzu. Posłuchajcie!

 • Jak pogodzić macierzyństwo z pracą oraz realizacją swoich marzeń i pasji?

  W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Dziennikarka Anna Kalczyńska opowiedziała w "Morowym Weekendzie" jak znajduje na wszystko czas. Jak to jest dzielić pasje z mężem? W jakie miejsca chciałaby odwiedzić? Posłuchajcie!

PODCASTY - Morowy Weekend w Radiu Złote Przeboje

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!