Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje!

Tomek Brhel
Poniedziałek - Piątek, 18:00 - 22:00
Program "Cała Muzyka" w Radiu Złote Przeboje to spotkania z niezwykłymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Najświeższe informacje, rankingi i podsumowania, których nie możesz przegapić!

Cała Muzyka

 • Jak smakuje "Jolka"? Zdradza Romuald Lipko! [WYWIAD]

  Romuald Lipko, jeden z założycieli Budki Suflera odwiedził studio Radia Złote Przeboje. Przy okazji trasy koncertowej opowiedział nam o swoich planach zawodowych i prywatnych. Jeżeli jesteście ciekawi czy Budka Suflera powróci, czy to prawda, że Czesław Niemen został wyrzucony ze studia podczas nagrań i dlaczego Romuald Lipko postanowił zainwestować w branżę spożywczą, koniecznie posłuchajcie całej rozmowy muzyka z Tomkiem Brhelem!

 • "Jestem tu nowa" czyli Ania Wyszkoni w programie "Cała Muzyka"! [WYWIAD]

  Z okazji premiery płyty Ania Wyszkoni odwiedziła studio Radia Złote Przeboje. Opowiedziała jak powstał album "Jestem tu nowa". Zdradziła też dlaczego rozstała się z zespołem Łzy oraz co planuje na zbliżające się wielkimi krokami święta. Posłuchajcie całej rozmowy Tomka Brhela już teraz!

 • Michał Bajor w programie "Cała Muzyka"! [WYWIAD]

  Michał Bajor opowiedział w Radiu Złote przeboje o swoich początkach na scenie muzycznej i teatralnej. Zdradził też jak to jest współpracować z kimś tak genialnym jak Wojciech Młynarski. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

 • Lider zespołu Wilki w Radiu Złote Przeboje! [WYWIAD]

  Robert Gawliński był gościem programu "Cała Muzyka". Lider zespołu Wilki opowiedział Kubie Mędrzyckiemu o historii zespołu, planach na przyszłość, ostatniej płycie oraz o 25 leciu grupy. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz.

PODCASTY - Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!