Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje!

Tomek Brhel, Kuba Mędrzycki
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 18:00 - 22:00
Program "Cała Muzyka" w Radiu Złote Przeboje to spotkania z niezwykłymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Najświeższe informacje, rankingi i podsumowania, których nie możesz przegapić!

Cała Muzyka

 • "Jestem tu nowa" czyli Ania Wyszkoni w programie "Cała Muzyka"! [WYWIAD]

  Z okazji premiery płyty Ania Wyszkoni odwiedziła studio Radia Złote Przeboje. Opowiedziała jak powstał album "Jestem tu nowa". Zdradziła też dlaczego rozstała się z zespołem Łzy oraz co planuje na zbliżające się wielkimi krokami święta. Posłuchajcie całej rozmowy Tomka Brhela już teraz!

 • Michał Bajor w programie "Cała Muzyka"! [WYWIAD]

  Michał Bajor opowiedział w Radiu Złote przeboje o swoich początkach na scenie muzycznej i teatralnej. Zdradził też jak to jest współpracować z kimś tak genialnym jak Wojciech Młynarski. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

 • Lider zespołu Wilki w Radiu Złote Przeboje! [WYWIAD]

  Robert Gawliński był gościem programu "Cała Muzyka". Lider zespołu Wilki opowiedział Kubie Mędrzyckiemu o historii zespołu, planach na przyszłość, ostatniej płycie oraz o 25 leciu grupy. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz.

 • Córka Czesława Niemena w Radiu Złote Przeboje!

  Natalia Niemen w programie "Cała Muzyka" opowiedziała o swojej najnowszej płycie "Niemen mniej Znany", na której znalazły się mniej znane utwory jej taty, Czesława Niemena. Posłuchajcie całej rozmowy Kuby Mędrzyckiego już teraz.

 • Polska kandydatka do Eurowizji w Radiu Złote Przeboje!

  Kasia Moś 18 lutego wygrała polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowe. W programie "Cała Muzyka" opowiedziała o swoich przygotowaniach do konkursu.

 • Maciej Balcar w programie "Cała Muzyka" opowiedział o swojej nowej płycie "Znaki"

  Nowa płyta Macieja Balcara właśnie ukazała się w sklepach. W programie "Cała Muzyka" wokalista powiedział co najbardziej podoba mu się w swoim najnowszym albumie oraz jakie miejscowości obejmie trasa koncertowa. Zdradził też jak ciężka bywa praca wokalisty i w czym tkwi siła Dżemu. Posłuchajcie rozmowy Kuby Mędrzyckiego w Radiu Złote Przeboje!

PODCASTY - Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!