Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje! - Radio Złote Przeboje
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje!

Tomek Brhel, Kuba Mędrzycki
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 18:00 - 22:00
Program "Cała Muzyka" w Radiu Złote Przeboje to spotkania z niezwykłymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Najświeższe informacje, rankingi i podsumowania, których nie możesz przegapić!

Cała Muzyka

 • Córka Czesława Niemena w Radiu Złote Przeboje!

  Natalia Niemen w programie "Cała Muzyka" opowiedziała o swojej najnowszej płycie "Niemen mniej Znany", na której znalazły się mniej znane utwory jej taty, Czesława Niemena. Posłuchajcie całej rozmowy Kuby Mędrzyckiego już teraz.

 • Polska kandydatka do Eurowizji w Radiu Złote Przeboje!

  Kasia Moś 18 lutego wygrała polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowe. W programie "Cała Muzyka" opowiedziała o swoich przygotowaniach do konkursu.

 • Maciej Balcar w programie "Cała Muzyka" opowiedział o swojej nowej płycie "Znaki"

  Nowa płyta Macieja Balcara właśnie ukazała się w sklepach. W programie "Cała Muzyka" wokalista powiedział co najbardziej podoba mu się w swoim najnowszym albumie oraz jakie miejscowości obejmie trasa koncertowa. Zdradził też jak ciężka bywa praca wokalisty i w czym tkwi siła Dżemu. Posłuchajcie rozmowy Kuby Mędrzyckiego w Radiu Złote Przeboje!

 • Albert Hammond w Radiu Złote Przeboje: "Nie traktuje pisania piosenek jak pracy"

  Gościem programu "Cała Muzyka" był Albert Hammond. Kompozytor takich złotych przebojów jak "One Moment In Time" Whitney Houston, czy "I Don't wanna lose You" Tiny Turner. Czy po latach miewa jeszcze tremę? Jak wyglądają trudy trasy koncertowej i jak w jednym hotelu zmieścić... 60 muzyków?! Już teraz posłuchajcie wywiadu Tomka Brhela dla Radia Złote Przeboje!

 • Jula w Całej Muzyce: nie porównuje się do innych wokalistek! [POSŁUCHAJ]

  Gościem programu "Cała Muzyka" i Kuby Mędrzyckiego była Jula! Wokalistka opowiedziała o nowym wyzwaniu, świątecznych przebojach, Wigilii w rodzinnej Łomży i rywalizacji na polskiej scenie muzycznej!

 • Krzysztof Krawczyk w Całej Muzyce: ja już nic nie muszę!

  Gościem programu "Cała Muzyka" i Kuby Mędrzyckiego był Krzysztof Krawczyk! Wokalista opowiedział m.in. o najnowszej płycie "Duety", o tym jak załapał się do pracy w nocnym klubie w Kalifornii w latach 80., dlaczego pomimo popularności w latach 70. postanowił wyjechać do ameryki i jak się kiedyś imprezowało za kulisami festiwali opolskich. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

PODCASTY - Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!