Radio Złote Przeboje, muzyka daje radość
Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

20 Urodziny

 • Thomas Anders dla Radia Złote Przeboje! [WYWIAD]

  Thomas Anders, członek legendarnej grupy Modern Talking był gwiazdą 20 Urodzin Radia Złote Przeboje! Udało nam się porozmawiać z wokalistą na kilka dni przed koncertem w Katowicach! Posłuchajcie!

 • 20 Urodziny Radia Złote Przeboje za nami! [RELACJA]

  Wyjątkowy koncert z okazji 20 Urodzin Radia Złote Przeboje odbył się 24 czerwca w Spodku w Katowicach. Dziękujemy Wam za to, że stworzyliście magiczną atmosferę. To właśnie dzięki słuchaczom Radia Złote Przeboje ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci. Gwiazdy światowego formatu: Thomas Anders i Modern Talking Band, Sandra oraz C.C. Catch dostarczyły sporej dawki adrenaliny i całej gamy niesamowitych emocji.

 • Wybraliście ZŁOTY PRZEBÓJ 20-LECIA! [WYNIKI GŁOSOWANIA]

  To dzięki Waszym głosom wybraliśmy 100 największych złotych przebojów ostatnich 20 lat! Sprawdźcie całe zestawienie już teraz!

 • Marcin Prokop zaprasza na 20 Urodziny Radia Złote Przeboje! [ZOBACZ]

  Dołącz do "Drużyny Prokopa" i już 24 czerwca baw się na 20 Urodzinach Radia Złote Przeboje w Katowicach. Tego wieczoru na jednej scenie wystąpią: Sandra, C.C.Catch i Thoman Anders z Modern Talking Band!

 • Wybierz najlepszą piosenkę Thomasa Andersa! [GŁOSUJ]

  Na koncercie 24 czerwca z okazji 20 urodzin Radia Złote Przeboje w Katowickim Spodku wystąpi Thomas Anders i Modern Talking Band. Świętujcie z nami nasze urodziny i zagłosujcie na najlepszą piosenkę artysty!

 • Wybierz najlepszą piosenkę Sandry! [GŁOSUJ]

  Na koncercie z okazji 20 Urodzin Radia Złote Przeboje, które odbędą się już 24 czerwca w katowickim Spodku wystąpi Sandra. Świętujecie z nami nasze urodziny i wybierzcie najlepszą piosenkę wokalistki, której nie może zabraknąć na koncercie!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!


Posłuchaj